O firmie

Jako firma z długoletnim doświadczeniem w całorocznej pielęgnacji roślinności parków i ogrodów, wiemy jakiej usługi oczekuje od nas Klient. Specjalizujemy się zarówno w utrzymaniu, jak i urządzaniu zieleni wysokiej i niskiej. Jako wykwalifikowany zespół, wszystkie prace pielęgnacyjne realizujemy z wyjątkową starannością. Żadne z wyznaczonych zadań nie sprawia nam trudności, ponieważ dysponujemy odpowiednim sprzętem. Są to specjalistyczne podnośniki koszowe, piły, rębaki, frezarki.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do przeprowadzania prac wysokościowych. Aby dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc posługujemy się technikami alpinistycznymi. Dzięki temu możliwa jest profesjonalna wycinka i dokładna inwentaryzacja drzew. W ramach tych czynności wykonujemy cięcia sanitarne, korygujące, przeświecające, techniczne oraz frezowanie pni. Zrębkowane i zredukowane gałęzie przeznaczamy do utylizacji.

Nasza praca służy bezpieczeństwu. Usuwamy skutki burz i wichur tj. zwalone drzewa, połamane konary, które stanowią potencjalne zagrożenie dla właścicieli posesji, przechodniów i kierowców. W naszej kompleksowej ofercie znajdują się również usługi sezonowe związane z zakładaniem trawników oraz odśnieżaniem dachów i usuwaniem sopli.

Jeżeli szukają Państwo kompleksowej oferty na usługi ogrodnicze we Wrocławiu i okolicach, zapraszamy do współpracy.